Wybierz lokalizacje
Nie znaleziono wpisanej lokalizacji
Twoja lokalizacja: Ukryj
Zlokalizuj mnie lokalizuję
Nie udało się zlokalizować, pozwól lento na korzystanie z lokalizacji
Cała Polska
Opolskie
Brzeg
Kędzierzyn-Koźle
Kluczbork
Nysa
Opole
Prudnik
Strzelce Opolskie
Powiaty
Powiat Brzeski
Powiat Głubczycki
Powiat Kędzierzyńsko-Kozielski
Powiat Kluczborski
Powiat Krapkowicki
Powiat Namysłowski
Powiat Nyski
Powiat Oleski
Powiat Opolski
Powiat Prudnicki
Powiat Strzelecki
Zapisz wyszukiwanie
Promowane (pokaż promowane)
Samotna? Może wypad nad morze/góry/weekend? Cała Polska
Promowane

Szukam wolnej i samotnej kobiety która ma ochotę na wyjazd nad morze, w góry, weekend, urlop z wolnym facetem. Możemy ...

Kamil,  43 lata, Cała Polska (Kraków)
28 cze 15:02
4
Pan pozna panią
Promowane

Pan lat 44 po rozwodzie pozna panią w wieku 28-44 lata do stałego związku z Lublina bądź okolic. Nie interesują mnie ...

Piotr,  44 lata, Cała Polska (Lublin)
wczoraj 09:04
4
Szukam mojej połowy
Promowane

Cześć moje życie się skomplikowało Jestem po rozwodzie Mam 44 lata .Mieszkam w mieście Kościan. Ja pochodzę z ...

Kamil,  46 lat, Cała Polska (Kościan)
wczoraj 18:44
Pozostałe ogłoszenia
K....osoba duchowna DLA Niej.

Poszukuje tego co zakazane, kobiety która mnie zrozumie.

A.....,  52 lata, Opole
wczoraj 11:09
45 latek pozna znudzoną kobietę

45 letni singiel pozna kobietę która chciała by wprowadzić zmiany w swoim życiu

Mateusz,  44 lata, Strzelce Opolskie
wczoraj 11:00
Chciałbym poznać milą Partnerkę z okolic Olesna PILNE
Promowane

Halo jestem Piotrek pochodzę z Olesna chciałbym poznać milą Partnerkę z tych okolic do około+/-35-42, jestem po ...

Piotr Palmer,  44 lata, Cała Polska (Olesno)
wczoraj 10:37
Poznam mężatkę

Witam, chętnie poznam kobietę na dłużej

Sympatyczny,  38 lat, Kędzierzyn-Koźle
wczoraj 10:21
Poznam kobietę

Cześć szukam miłej wolnej zadbanej kobiety na początek przyjaźń ja kawaler prawie 45l

Marcel,  45 lat, Brzeg
wczoraj 10:14
Spotkanie

Chętnie nawiążę znajomość z panią, jestem kulturalny, zadbany, dyskretny. Zapraszam do rozmowy.

Pan,  44 lata, Opole
wczoraj 10:01
Poznam pania na stałe

Mam na imię Artur jestem bez nałogów po rozwodzie nie mam dzieci interesuje mnie stały związek mam również stwierdzona ...

Artur,  48 lat, Opole
wczoraj 09:56
Sympatyczny Brunet :))

Dzień dobry :) Jestem zadbanym brunetem i chętnie umilę czas miłej Pani. Niestety znalazłem się w trudniej ...

Brunet,  40 lat, Nysa
wczoraj 09:44
​Wysoki blondyn z dystansem szuka partnerki do wszystkiego

​Mówią, że ideałów nie ma, ale ja po prostu staram się być dobrym człowiekiem z poczuciem humoru. Mam 183 cm ...

Patryk,  39 lat, Opole (Śródmieście)
wczoraj 09:40
Szukam kobiety.

Szukam fajnej kobiety do miłych spotkań.

Vvvvvvvvvv,  46 lat, Kluczbork
wczoraj 09:12
Przyjaciółkę pilnie poznam

Poznam nieznajomą przyjaciółkę , stan cywilny bez znaczenia która ma jeszcze ochotę

Arek,  59 lat, Kędzierzyn-Koźle
wczoraj 09:05
Pan szuka pani

Szukam dojrzałej i dobrej pani po 60-tce do poważnego związku.

Artur 72,  54 lata, Jasienica Górna
wczoraj 08:47
Przyjaciółka

Poszukuję przyjaciółki, kobiety dojrzałej świadomej swych oczekiwań . Kobiety, która jak ja marzy i chce jeszcze ...

Przyjaciel,  50 lat, Opole
wczoraj 08:47
Poszukiwana kobieta która lubiOpole

Hey ,ja Tomek ,miły,wesoły,gadatek…..szukam stałej kobiety która lubi wiemy……..Opole

Tomek,  46 lat, Opole
wczoraj 08:47
Mężczyzna lat 56 pozna młodą dziewczynę, Panią

Z tej strony brunet lat 56, o piwnych oczach, 184 cm wzrostu. Szukam tu młodej dziewczyny do ekscytującej znajomości. ...

Adam,  58 lat, Opole
wczoraj 08:39
Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach
Poznam Panią do miłych spotkań Dyskretnych

Witam jestem Tomek 180wz brunet, poznam ładną Panią do miłych spotkań.Napisz może poznamy sie bliżej.Może któraś ...

tomasz,  35 lat, Olesno
wczoraj 08:25
Szukam pełnoletniej małolaty

Szukam młodej kobiety która spełnia się na kolanach, przygarnę pod swój dach Więcej info Napisz

Dominujący,  40 lat, Krapkowice
wczoraj 08:24
Wycałuje myszkę .

Poznam zadbaną kobietę bez nałogów na dłużej

Krzyś,  51 lat, Opole
wczoraj 08:16
Nie obiecuję luksusów, ale wodne wakacje czekają

Planuję wyprawę drogą wodną z Opolszczyzny w kierunku jezior na północnym wschodzie Polski. Szukam sympatycznej ...

Brak,  61 lat, Opole
wczoraj 08:13
Niska szczupła kobieta poszukiwana

Chętnie poznam małą szczupła kobietę z klasą do noszenia na rękach z opolskiego .Ja wysoki dbający o siebie dojrzały ...

K.R.,  51 lat, Opole
wczoraj 08:13
Poznam puszystą Panią

Szukam Panią która czuje się samotna i brakuje jej bliskości nie interesuje mnie twój stan relacja bez zobowiązań;) ...

Xxx,  33 lata, Opole
wczoraj 07:59
Dyskretna relacja bez zobowiązań

Poznam Panią do miłej relacji,Pani której brakuje bliskości rozmowy. Wiek do 55 lat Przyjacielska relacja bez zobowiązań.

Bbw,  35 lat, Opole
wczoraj 07:59
Grzecznej kobiety szukam

Szukam pani wiek dowolny ktora chce byc oddana partnerowi ulegla grzeczna jesli spelniasz sie w tym lub chcesz sprobowac ...

Bartek,  40 lat, Kędzierzyn-Koźle
wczoraj 07:50
Poznam brzydką panią:))

Te śliczne księżniczki, leżą i pachną, wszystko zbyt łatwo im przychodziło, więc szukam brzydkiej przyjaciółki, ...

Andrzej,  65 lat, Opole
wczoraj 07:47
Poznam cudzą znudzoną żonę:)

Jak w tytule, poznam, polubie, zaprzyjaźnie się z cudzą żoną, bez zmian i wchodzenia sobie w zycie. Stworzymy tylko ...

Krzysiek,  65 lat, Opole
wczoraj 07:47
dwu starszych panów pozna:))

Jak w tytule, poznamy odwazną uleglą dziewczynę do.... jesli jestes taka jakiej szukamy, to sama wiesz do czego :))

Andrzej,  59 lat, Opole
wczoraj 07:47
Poszukiwana uległa dziewczyna,

Nie uroda, czy wiek jest ważny, a chęci, odwaga i zaangażowanie:))Dobrze gdyby lubiła sznurki:))

Andrzej,  65 lat, Opole
wczoraj 07:47
Szukam luźnej relacji

Cześć, kilka razy w roku bywam w Kluczborku i okolicach. Szukam realnej kobiety w wieku 18-55l do spotkań. Pełna ...

Adam,  38 lat, Kluczbork
wczoraj 07:44
Poznam Pania najlepiej z opolskiego.

Poznam Pania bez zobowiazan ktora lubi podroze, gory i dobrze zjesc. Wino oraz blask ksiezyca w toni jeziora.

Irek,  56 lat, Nysa
wczoraj 07:43
Szukam uległej

Witam miłe Panie.Szukam Kobiety, która rozumie tytuł ogłoszenia,i jezzcze do tego czerpie z tego niekłamaną ...

Maciek,  56 lat, Opole
wczoraj 07:42
Poznam kobietę

Chętnie spędzę wieczór z uroczą kobieta jeśli czujesz się samotnie to zapraszam do kontaktu

Michał,  35 lat, Praszka
wczoraj 07:34
Poznam dziewczynę realną XXL Nysa okolice

Witam chciał bym tą drogą poznać kobietę puszystą XXL Nysa okolice do fajnej znajomosci .Coś o mnie 43 lata 180/80 ...

Wiktor,  45 lat, Nysa
wczoraj 07:31
3
Poznam Panią

Chciałbym tą drogą znaleźć kobietę która chciałaby poukładać sobie życie .Chciałbym z nią dzielić swoje pasje ...

Piotr,  54 lata, Brzeg
wczoraj 07:28
Tylko chwila zapomnienia

Szukam koleżanki która jest nie doceniana przez męża albo chlopaka, nie szukam miłości Tylko chwili zapomnienia o ...

Ja tylko ja,  37 lat, Kluczbork
wczoraj 07:17
Spotkanie ? Szukam...

Cześć, Szukam normalnej fajnej kobiety,która ma ochotę oderwać się na kilka chwil od nudnej codzienności i ...

Misiek,  40 lat, Opole
wczoraj 07:05

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail